Jak vybrat ideální povlečení s 3D efektem

Pro sladký spánek plný krásných snů a stylově vypadající ložnici potřebujeme dobré povlečení. V tomto článku vám dáme radu, jak správně vybrat ložní prádlo a proč se poohlédnout zrovna po speciálním 3D povlečení.

Vhodné rozměry a materiál

Než se dostaneme k otázce vzhledu, je dobré připomenout si, že kvalitní ložní prádlo by mělo být z vhodného materiálu a o správných rozměrech. Ideální je bavlna, která má velmi dobrou schopnost absorbovat vodu, je prodyšná a nedráždí pokožku. Při volbě rozměrů se řídíme podle velikosti matrace a lůžkovin. Problém nebývá sehnat ani atypické rozměry na netradičně velké postele. Nejlepší je sehnat správně velké ložní prádlo přesně na míru vašim potřebám, protože jedině tak dosáhnete požadovaného efektu.

Stylový potisk

Poměrně čerstvou novinkou je 3D povlečení. To vypadá téměř jako živé a vytváří vysoce efektní umělecký dojem. Povlečení s fototiskem se vyrábí ve všech možných motivech a barevných variantách. Nesmrtelným hitem jsou motivy květin, které se hodí snad do každé ložnice. Zajímavé jsou i scénické motivy, krajiny či povlečení se zvířaty. Krásně vypadající efekt 3D lůžkovin jistě ocení i děti. Myslete na to, že vybrané povlečení by se mělo hodit do místnosti a mělo by ladit s okolním nábytkem a doplňky. Když se vám to povede splnit, můžete se těšit na nádherně vypadající celek, kde se vám bude příjemně a kvalitně spát.

Nezapomenutelný design celé ložnice

3D povlečení vykouzlí nezapomenutelný a krásně působící dojem v celé ložnici. Výrazně podtrhne přirozenou krásu vašeho interiéru a zvýrazní dominantní prvek místnosti. Postel by měla být vždy upravená a čistá, takže je více než jasné, že bez pořádného a hlavně hezky vypadajícího povlečení se neobejdete. Při výběru si ale dejte pozor na výše zmíněné věci, abyste byli s výsledkem co nejvíce spokojení. Na nic nečekejte a využijte speciální nabídku v podobě povlečení 3D v akci.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.