Tradiční nebo LED vánoční osvětlení?

Tradiční vánoční osvětlení  je nebo bylo používáno téměř v každé domácnosti. Vyzařovalo jasné světlo a skleněné obaly vlákna se staly symbolem Vánoc. Jsou levné a snadno dostupné v mnoha barvách a délkách. Ovšem je nutné poznamenat, že mají několik nevýhod, které mohou odrazovat od jejich nákupu. Nejdůležitějším aspektem je vysoká spotřeba proudu. Toto je obvykle cca. 40 – 70 W, což může po Vánocích velmi zatížit vaší peněženku. Sériový způsob připojení žárovky je   v provozu nepraktický. To znamená, že pokud vyhoří jedná žárovečka, přestane mnohdy fungovat celý světelný řetěz. Pracné je i hledání poškozené žárovky mezi 100 a 200 kusů, z toho může jednoho rozbolet i hlava.

christmas-decoration-969851_960_720

LED vánoční osvětlení – ohromná úspora financí

LED technologie pomalu a jistě vytěsňuje konvenční žárovky ve všech druzích osvětlení, těší se rostoucí oblibě. Což je vzhledem k dlouhé životnosti LED pochopitelné – účinnost mnohokrát vyšší než u předchůdců, šetříte elektřinu, LED vánoční osvětlení netopí, nehrozí zapálení dekorací na vánočním stromečku. Obecně platí, že jednotlivé diody jsou připojeny k regulátoru paralelně, při selhání jedné nezhasne druhá. To je obrovská výhoda, díky které nezažijete nepříjemné překvapení v nejméně vhodnou chvíli. S LED vánočním osvětlením navíc šetříte i životní prostředí – neobsahuje škodlivé látky.

LED vánoční osvětlení na t-vanocniosvetleni.cz

Osvětlení vánočních stromků venku vyžaduje vánoční osvětlení s bezpečnostním označení IP. Pak můžeme bez obav přistoupit k dekoraci domu i zvenčí.  Ani výzdoba vánoční stromu na zahradě nebo zábradlí, balkonu či střechy se neobejde bez kvalitní světelné dekorace. Venkovní vánoční osvětlení  je vhodné pro nízké teploty a vlhkost. Světla a kabely pokryté dostatečnou izolací se rozsvítí ve tmě bez rizika poškození elektrického systému domu.

Vánoční ozdoba inspirace!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.