Zimní chmury, jarní či podzimní deprese? Nenechte se trápit rozmary počasí!

Vybavení domácnosti nemusí být jen a pouze účelné, ale mělo by vám přinášet i radost a pohodu. A jak snáze si užít pohodovou atmosféru, ať už o samotě, nebo s partnerem, rodinou či přáteli, než u dobré kávy nebo šálku čaje?

Sázka na modernu

Teplý nápoj uklidní vaši mysl, dovolí vám chvilku relaxace, a pokud zrovna řešíte nějaký zapeklitý problém, často právě pár minut uvolnění přinese spásný nápad k řešení. Abyste si skutečně mohli užít klidu a odpočinku, vsaďte na moderní konvice na čaj. Jsou vyrobeny z kvalitní nežeravějící oceli, díky odolnému plastu rukojetí se nemusíte bát popálení. Můžete je použít pro všechny typy sporáků a praktická píšťalka nejen včas oznámí tu správnou chvíli varu, ale přinese i trochu nostalgie (vždyť konvičku s píšťalkou mívala doma určitě i vaše babička).

01

Pohoda i do práce

Když už si dopřejete trochu klidu a pohody, můžete si je přenést klidně i do práce. Řeknete si, že žádné speciální kuchyňské potřeby k tomu nepotřebujete – kávu nebo čaj si můžete v práci uvařit. Ale znáte to – sotva do hrníčku nalijete horkou vodu, už je tady neodkladný problém k řešení, náhlá porada nebo návštěva. A vám zbude jen studená káva. I když je prý na krásu, raději si pořiďte termohrnek. Dobře těsní a díky dvouplášťovému systému udrží nápoj dlouho v té správné teplotě. A když si bude vybírat termohrnek, podívejte se rovnou i na termosky. Určitě je oceníte, třeba na služební cestě nebo výletě s rodinou. Potěší i na cestě do práce. v pohodě si můžete usrkávat horký nápoj a zahřát se.

02

Nebojte se experimentovat!

Káva a čaj jsou základ, bez kterého si mnoho lidí nedokáže představit den. Ale co takhle vyzkoušet i něco nového? Inspiraci pro zajímavé horké nápoje najdete například v tomto článku. Jen opatrně, do práce si je raději nenoste.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.