ABStore.cz – vše pro vaši společnost, obec, dům, dílnu i zahradu

Jen málokdy se podaří najít e-shop, ve kterém najdete téměř všechno vybavení, které pro svůj dům, společnost, dílnu, kancelář… potřebujete. Právě takovým je internetový obchod ABStore.cz. V široké nabídce sortimentu jistě najdete to, co právě potřebujete.

Vybavení pro exteriér i interiér

Společnostem, domácnostem i obcím se bezesporu budou hodit např. odpadkové koše, popelnice, venkovní betonové lavičky se stoly nebo třeba potřeby pro pohodlný úklid okolí.

Na zahradu a dvůr využijete profi hliníkové žebříky, podzemní nádrže na vodu, parkové lavičky, stojany na kola a jiné.

Obce mohou sahat po přehledném označení, nádobách na posypový materiál, přístřešcích na kola, zábradlích a sloupcích a podobně.

Kancelář vybavte praktickými prezentačními pomůckami, laminátory, trezory, skartovačkami, dokládacími a nosnými systémy…

Ani dílny nepřijdou zkrátka. ABStore.cz nabízí mnohý dílenský nábytek, dílenské svěráky, závěsné systémy k přehlednému skladování nářadí atd. Jestliže vaši zaměstnanci vyjíždí pracovat i mimo dílnu, pořídit si můžete várnice, díky nimž jim zajistíte každodenní teplý oběd či nápoje ať už budou kdekoli.

Proč právě e-shop ABStore.cz?

ABStore.cz má dlouholetou tradici a ví, co klienti očekávají a potřebují. Jeho klientský servis je skutečně propracovaný a můžete si být jisti, že budete s jeho přístupem maximálně spokojeni. Pro pohodlí zákazníků nabízí možnost objednání zboží telefonicky, e-mailem i faxem, stejně tak je možné zaslat mu poptávku a jeho pracovníci zdarma vytvoří cenově zajímavou nabídku.

Doprava je zdarma již od nákupu, jehož cena přesahuje 1 000 Kč bez DPH. Navíc státní organizace, školy, zdravotnická zařízení a mnohé jiné mohou využít úhradu objednávky fakturou.

Navštivte webové stránky ABStore.cz a vyberte si vše, co potřebujete ve výborné kvalitě a za ceny, jež vás mile překvapí.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.