Buďte ekologičtí a moderní – využívejte kontejnery a odpadkové koše na tříděný odpad.

Kdo v dnešní době netřídí odpadky, nejenže si zbytečně plní popelnici a chová se neekologicky, ale také nevyužívá praktické kontejnery na odpad, které jsou v našich městech i na pracovištích už takřka na každém rohu.

Kde kvalitní kontejnery na odpad sehnat

Zmiňované plastové kontejnery na komunální, tříděný a směsný odpad jsou velmi trvanlivé. V nabídce společnosti AB-Store s.r.o. najdete kontejnery vyrobené ve vysoké kvalitě a přitom za přijatelné ceny. Vybrat si můžete kontejnery o objemu 1100l mající víko na tříděný, nebo směsný odpad.

Plast, z něhož jsou vyrobeny, je odolný vůči chemikáliím, UV záření, vysokým teplotám a mechanickému namáhání. Čtyři celopryžové kolečka zajišťují pohodlnou manipulaci. Dvě kolečka jsou opatřeny brzdou kvůli možnosti zabrzdění kontejneru, tedy bezpečnosti.

Kontejnery na odpad nabízí několik barevných variant: zelenou, černou, červenou, modrou a žlutou.

Využití odpadkových košů na tříděný odpad má smysl

Odpadkové koše na tříděný odpad tvoří nedílnou součást větších soukromých i státních společností, nemocnic či škol, ale i dalších. Vyrábí se v mnohých variantách a to umožňuje jejich umístění nejen uvnitř, ale i venku.

Velmi oblíbené koše na tříděný odpad jsou Koše ECO o objemu 60l. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyetylenu a umisťují se do interiérů. Tvarem vybízí k využití těchto košů v kancelářích, pracovnách, nemocničních zařízeních… Hodí se do stísněných prostor. Myšleno je i na příjemnou manipulaci, kterou zajišťují dvě madla.

Kupříkladu Nádoba na tříděný odpad o objemu 45l je vyrobena z ocelového plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Jde o hladký povrch, snadno udržovatelný a estetický. Je vybavena odnímatelným horním víkem a praktickou samouzavírací vhazovací klapkou.

Využijete-li k nákupu kontejnerů a odpadkových košů společnost www.abstore.cz, získáte nadstandardní přístup, doručení zdarma při objednávce nad 1.000,–Kč, záruku až pět let, možnost platit na fakturu i množstevní slevy. Připojte se k ostatním spokojeným klientům společnosti AB-Store s.r.o.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.