Novostavby Praha

Pokud přemýšlíte nad kvalitním a zároveň levným bydlením přímo v hlavním městě, tak jste na správné adrese. Ideálním řešením jsou novostavby Praha. Jedná se o lokality od Prahy 1 až po Prahu 10, také Prahu Východ a Prahu Západ. V každé lokalitě naleznete lukrativní bydlení v bytech za přijatelné ceny. Tyto oblasti nesou kromě zajímavé adresy a samotného díla architektů, také dopravní dostupnost, sportovní vyžití, zábavu, veškeré služby i možnosti nakupování. Stavby jsou kvalitní a zároveň praktické a funkční, za ceny, které jsou určeny pro mladé partnery nebo rodiny s dětmi. Stačí jednoduše zadat typ zakázky, jestli byt či dům prodáváte nebo vyhledáváte. Dále si můžete určit lokalitu, popřípadě finanční mantinely, kterých se držíte.

Novostavby v Praze se staly velmi vyhledávanými, zejména díky klidnému, ale zároveň společensky pestrému vyžití. Mezi připravované projekty patří například Panorama Kyje II, který se bude nacházet v Praze 9. Dokončení stavby je plánováno na podzim roku 2013. Zrealizováno bude 90 bytů v podobě dvou čtyřpodlažních viladomů. Bytové jednotky budou obsahovat podle počtu místností 1+kk až po 4+kk. Zdi budou tepelně izolovány, takže ušetříte až 20% za energii v podobě tepla. Okolí bude zahrnovat relaxační zóny a parky pro jakékoliv vyžití. Velkou výhodou je také dostupnost nejrůznějších veřejných služeb např. mateřských, základních a středních škol, lékařské ordinace, veterinární ambulance a mnoho dalších kaváren a restaurací.

Dalším projektem je Vilapark Uhříněveská obora, kde bude k dispozici 151 bytových jednotek v rámci tří až pětipodlažních viladomů. Součástí novostavby bude také 85 krytých garážových stáních a dostatek parkovacích míst v okolí. Projekt se je situován mezi ulicemi Bečovská a V Bytovkách a zakončení je plánováno na léto roku 2013. V okolí se nachází přírodní památka Obora v Uhříněvsi s rozsáhlým lesním porostem a Podleský rybník, který je ideální pro letní koupání.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.