Pojištění majetku je nezbytností, kterou nelze nijak opomíjet

Jsou věci, co si opravdu můžeme odpustit. Ale někdy je velmi nerozumné, když se spoléháme na to, že se nám nemůže nic stát. Právě od toho je zde pojištění, ať už se jedná o cestovní, úrazovou nebo jinou variantu.

Nespěchat u výběru a zvolit si přesně ten produkt, který potřebujeme, to je naprosto zásadní. Kdo myslí do budoucna, ten je zodpovědný. Podobné téma je důležité i pro další členy rodiny, zejména pak malé děti. Nikdo nemá tak malý majetek, aby nebylo zapotřebí krýt jej vhodnou pojistkou, to je jednoduše parafráze slov klasika.

Krátká smlouva bez zbytečných formalit

Produkt, který je vyladěný přesně na míru potřebám klientů? Spolehlivé pojištění majetku počítá i se zdánlivými maličkostmi a kryje majitele bytu i pro případ, že si omylem zabouchnou dveře nebo přijdou v ranním spěchu o klíče. Nemovitost je chráněna i pro další řadu eventualit, jako je požár nebo povodeň.

Snad každý také ví o někom, komu nadělala řadu nepříjemností vyteklá voda z pračky. Ale pozor, i na tento obvyklý případ dnešní pojistky myslí! Tisíc a jedna příhoda ze života, chtělo by se říci. Nedopatřením shodíte z regálu nějaké elektro, poraníte někoho při sportu a tak podobně, neštěstí nechodí po horách, nýbrž po lidech. Kvalitní pojistka je ale připravená na všechno.

Katastrofická rizika zahrnuta v základu

Musíte přemýšlet nad tím, jestli si zaplatit základní nabídku nebo ještě přidat nějaké připojištění navíc? Vůbec ne, Bezpečný domov PLUS má připravenu atraktivní nabídku, kde jsou v základu i rizika jako krupobití, sesuv půdy nebo pád lavin. Kromě základních osobních údajů pak potřebujete ke kompletaci návrhu smlouvy jediné. Kolik metrů čtverečních plochy vlastně má pojištěná nemovitost? Výhodou také je, že pojištění občanské odpovědnosti získáte k základní smlouvě jako milý bonus.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.