Pronajímat byt v Praze se majitelům vyplatí

Pokud máte kromě vlastního bydlení ještě byt v osobním vlastnictví, může přinášet skvělý pasivní příjem. Jestli je v okresním městě, zní to jistě dobře, ale byt v Praze, to je už bez jakýchkoliv debat skutečné terno!

Dlouhodobý pronájem rozhodně není špatná volba, ale pokud zvolíte jako budoucí strategii spíše ten krátkodobější, vyjdete vstříc statisícům pražských turistů. Takovým, kteří nechtějí nutně čtyřhvězdičkový hotel, ale poptávají spíš komfortní, ale současně také ekonomické ubytování.

Nechte správu bytu na ostřílených profesionálech

Jistě, není to snadné, někdy se mohou vyskytnout i určité problémy, které je třeba řešit. A nejde vždycky jen o prasklou žárovku, protože to je záležitost na pár minut, pokud tedy bydlíte někde poblíž. Když tomu tak ale není a máte třeba Prahu i hodinu jízdy autem, může se o vše potřebné postarat specializovaná firma.

Správa bytu v Praze, která zahrnuje vše, co vyžaduje průměrný klient. Od předání klíčů až po nonstop servis pro hosty, až po nafocení objektu pro účely reklamního inzerátu na různé servery k tomu určené. Prostě od A do Z, takže se budete moci starat už jen o vaše bankovní konto, na kterém bude každý měsíc přistávat velmi zajímavá suma.

Nemovitost může vydělávat, stačí jen málo

Chcete mít větší přehled o tom, na kolik byste si mohli měsíčně nebo ročně přijít? V tom případě se nabízí kalkulačka správy krátkodobého pronájmu. Stačí jen velikost bytu, lokalita, pár fotek a kontaktní údaje, nic více a nic méně, žádné větší detaily pak již nejsou zapotřebí.

Dobrou zprávou pro všechny majitele nemovitostí pak je, že zájem o pronájmy je stále vyšší. A určitě to neplatí jen pro dlouhodobé pronájmy, protože jde o spojené nádoby – a krátkodobě se pronajímání nemovitosti vyplácí ještě více. Nezávazná poptávka určitě napoví víc…

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.