Pusťte si do bytu jen tolik slunce, kolik sami chcete

1381989513_venkovni-zaluzie5_c80

Komfort ve vlastní domácnosti nebo kanceláři je klíčovým aspektem dobré pohody. Na vašem komfortu se velkou měrou podílí teplota v domácnosti a také množství světla (např. příliš jasné sluneční světlo prakticky znemožňuje práci na počítači). Abyste se cítili co nejlépe, od toho je tu společnost Climax, expert na stínicí techniku.

Společnost Climax je výrobcem a dodavatelem venkovních i vnitřních žaluzií, rolet, markýz, zastínění pergol a také sítí proti hmyzu. Vše ve špičkové kvalitě, z komponentů od kvalitních německých a italských výrobců s prodlouženou čtyřletou zárukou. Climax je největší společností svého druhu v České republice a díky rozsáhlé obchodní síti je dodání požadovaného zboží velmi rychlé a spolehlivé.

Základním sortimentem jsou vnitřní i venkovní žaluzie a rolety. Rolety jsou spíše tradičním způsobem stínění, který přináší řadu výhod. Díky průduchům mezi jednotlivými lamelami umožňují větrání i při zastíněných oknech. Objekt odhlučňují a dokonce zabezpečují. Okna rovněž chrání před působením UV záření, povětrnostními vlivy i prachem. Jsou velmi účinné v zastínění oken a brání úniku tepla, bohužel jejich schopnost v regulaci světla je spíše omezená.

To je naopak velká výhoda u žaluzií. Ty umožňují velmi přesné nastavení pronikání světla a tepla do místnosti. Společnost Climax nabízí žaluzie s ručním i motorovým pohonem a ve více než dvaceti barevných provedeních. Venkovní žaluzie jsou snadným prostředkem k ušetření nákladů za energie a stejně jako rolety umožňují větrání při zavřených oknech.

Venkovní rolety a žaluzie jsou vysoce účinným řešením pro zastiňování obytných i kancelářských prostor. Výrobky společnosti Climax přinesou do vaší domácnosti klid a pohodu – letní vedra a palčivé slunce, které nedovolí ani pořádnou práci, ani klidný odpočinek, zůstane bezpečně za hradbou rolet nebo žaluzií.

 

Uložit

Uložit

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.