Reality a byty v Praze

Možná si myslíte, že je dnes problém sehnat krásný byt a ještě k tomu levně v centru Prahy. Pokud si zvolíte spolehlivou realitní kancelář, tak budete mít z čeho vybírat. Přímo v našem hlavním městě je několik desítek takových kanceláří a společnost Lexireal k nim patří. Reality Praha se kromě prodeje bytů či domů se zabývá také odkoupením a prodejem chat, chalup, zahrádek, kancelářských prostor nebo obchodů.

Také Vám jsou schopni nabídnout poklidné bydlení kousek od Prahy. Všechny služby jsou doplněny konzultací s odborníkem, který Vám doporučí několik nemovitostí dle vašich požadavků a pak také dodá cenu. Ceny jsou určeny aktuálním nastavením trhu, ale vždy se snaží dohodnout tu nejlepší.

Kdo by si nepřál bydlet přímo v historické části Prahy s výhledem na Malou Stranu nebo Pankrác? Byty Praha disponují kouzlem, které uchvátí každého. Ke koupi jsou menší byty 2+kk za přijatelnou cenu, nebo se můžete podívat na byty ve vzdálenějším okruhu např. do Libně nebo Břevnova. Ceny jsou lidovější a prostory o něco větší. Stále je dobrá dostupnost do centra. Jestli plánujete více prostoru pro svou rodinu, je lepší si koupit dům. Také si můžete vybrat byt či dům do pronájmu nebo postavit dům na klíč. Tím vším by měla moderní a dynamicky se rozvíjejících kancelář disponovat.

Prodej bytů Praha je velmi rychlou záležitostí. Pokud jste si vyhlídli nějaký byteček, neváhejte kontaktovat makléře dané bytu. V nabídce jsou netradiční mezonetové byty na Žižkově s nadstandardní výbavou a velkou terasou. Další takové byty jsou ke koupi např. v Modřanech nebo na Barrandově. Moderní a nadstandardní byty, které vám splní všechny sny jsou právě byty v Barrandov Hills. Daná lokalita nabízí mnoho variant pro rekreaci a sportování a také si zde odpočinete od hluku velkoměsta.

Sponzorem článku je Realitní kancelář Lexireal

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.