Úložné a kartonové krabice na všechno

Chcete poslat rodině velký balík dárků k Vánocům a bojíte se, co se mu může přihodit cestou? Co když potřebujete speciální krabici na obraz? Jak balík opravdu bezpečně zabalit a kde najít prodejce, kteří vám zajistí výrobu krabice netypických rozměrů? Není to tak složité, jak se zdá. Nakupujte tam, kde ve velkém pořizují krabice i obrovské obchodní řetězce pro balení svého zboží.

Jak správně zabalit balík?

Běžně přepravní společnosti doporučují používat krabice s minimálně dvouvrstvým kartonem. Pro velmi těžké a křehké věci se vyplatí použít pětivrstvou vlnitou lepenku. Podle potřeby vnitřek krabice lze vypolstrovat novinami či bublinkovou fólií, aby nedošlo k poškození předmětů volným pohybem při přepravě. Nakonec přelepte balík tlustou lepicí páskou na všech spojnicích a hranách. Jestliže využijete služeb přepravní společnosti, je zapotřebí křehké zásilky náležitě označit.

Bezpečné úložné a kartonové krabice

V obyčejném papírnictví většinou nenajdete tak širokou nabídku jako u specializovaných výrobců krabic. Právě u nich nakupují velké firmy kvalitní kartonové krabice, tradičně třívrstvé, ale i pětivrstvé, jež zaručují tu největší ochranu při přepravě. Najdete mezi nimi velmi odolné skládací i kompaktnější boxy rozličných velikostí a tvarů. Klasické zásilkové úložné krabice bývají rozdělené do kategorií podle druhu výrobků, které do nich hodláte vložit. Pro knihy a textil jsou vhodné krabice typu „letadlo“. Do výsekových krabic stylově uložíte vánoční dárky. Speciálně se vyrábí i boxy na obrazy a dorty.

Kde najdete specializovaného výrobce? Eshop s veškerými obalovými materiály, na které si jen vzpomenete, provozuje Komplexomat s.r.o.. Prodává obálky, lepicí pásky, fólie, tašky, pytle, sáčky a různé druhy krabic pro každou příležitost. Nabízí také výrobu kartonových krabic na míru již od 1 ks. Své si zde najde každý!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.