V čem jsou korkové podlahy lepší?

Co vás v interiéru vždy zaujme? Samozřejmě že podlaha. Kvalitní podlaha dokáže zaujmout každého na první pohled. Chcete si také pořídit nádhernou podlahu? Vybírat můžete z mnoha různých variant a druhů. Hitem posledních let jsou korkové podlahy. Tento druh podlahových krytin vyniká jedinečnými designovými vlastnostmi. Navíc je korková podlaha velice vhodná pro alergiky – nepřitahuje prachové částice. Korek je rovněž přírodní materiál, který je citlivý k životnímu prostředí. Korek také zajišťuje pružnost podlahy a zvukovou izolaci. Pro jedinečné vlastnosti řadíme korkové podlahy do vyšších tříd podlahových krytin. Pokud máte rádi kvalitu, je korková podlaha pro vás jistě tou správnou volbou.

Zákazníci stále častěji vyžadují, aby jejich podlahy byly antistatické a antibakteriální. Dříve jste se těmito typy podlah mohli setkat zejména v průmyslových areálech nebo ordinacích lékaře. Stále více lidí si však přeje mít tento typ podlahy také doma. U antistatických podlah nedochází k výbojům elektrické energie. Jsou tak velmi vhodné v případě, že máte malé děti nebo domácí mazlíčky. Antistatické a antibakteriální podlahy se vyrábí v mnoha různých dekorech i barvách. Můžete si tak vybrat tu, která bude ladit do vašeho interiéru – ať už ložnice, obývacího pokoje nebo kuchyně. Informujte se na možnost koupě antistatické podlahy u svého prodejce.

Zaujala vás nabídka korkových nebo antistatických podlahových krytin, ale nevíte, na koho se obrátit? Kvalitní podlahy nabízí společnost Meister podlahy, která pro své zákazníky připravila širokou nabídku špičkových druhů podlah. Mimo korkových, antistatických a antibakteriálních podlah si u této společnosti můžete zakoupit také laminátové podlahy, dřevěné podlahy, linolea atd. V nabídce nechybí ani veškeré potřebné doplňky. Veškerou nabídku si můžete prohlédnout online na internetové adrese www.meister-podlahy.cz nebo se zajeďte podívat do prodejního centra v Hovorčovicích.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.