Dejte přednost kvalitním českým popelnicím

Máte pocit, že je vlastně jedno, do jaké popelnice se hází odpad? Všechny jsou si podobné, jediný rozdíl vidíte v barvě? Neměli byste se ovšem řídit pouze cenou, protože jste nabyli dojmu, že popelnice je věc, do které se vám nechce nijak investovat. Ta kvalitní vám vydrží několik let.

Plechovým popelnicím odzvonilo

Plastová popelnice s přehledem vytlačila tu plechovou. V její prospěch hraje několik faktorů. Mezi nimi jsou nízká hmotnost, snadná manipulace, variabilní objem a odolnější materiál. Plastová popelnice na kolečkách oproti plechové variantě uspokojí široké spektrum uživatelů. Díky své rozsáhlé škále objemů v rozmezí 60–340 litrů dokáže pojmout značné množství odpadu.

Nevýhody levných popelnic

Nejoblíbenějším typem je plastová popelnice 120l, kterou vlastní většina rodinných domů. Pokud si vyberete levnou popelnici z východu, musíte počítat s faktem, že vám dlouho nevydrží. Tyto popelnice nesplňují normy týkající se kvality ani bezpečnosti. Důsledkem toho v mrazech praskají, vlivem vysokého zatížení se prohýbají, či se dokonce lámou. Nekvalitní materiál zapříčiňuje špatnou odolnost vůči chemikáliím, chybí jim odvětrávací kanálky a nejsou uzpůsobeny pro bioodpad.

Spolehněte se na léty prověřeného výrobce

Komunální technika produkuje kvalitní popelnice již 16. rokem. Plastová popelnice 240l je jedním z nejprodávanějších artiklů, neboť splňuje veškeré normy a zároveň se stává pravidelným vítězem výběrových řízení po celé ČR. Popelnice jsou vyrobeny z PE materiál vyznačujícím se nízkým obsahem recyklátu. Současně je zaručena maximální pevnost a odolnost za jakýchkoliv podmínek.

Co dalšího komunální technika nabízí?

Od stejného producenta se můžete ve vašem městě setkat i s kontejnery na tříděný odpad, lavičkami nebo koši na psí exkrementy.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.